Святослав Сирота: «Про футбол вони просто не думають»

Динамо Київ 8 Березня, 18:56
Екс-президент ПФЛ Святослав Сирота прокоментував на своїй сторінці в facebook пропозицію першого віце-президента ФФУ Анатолія Попова про проведення аудиту своєї фінансової діяльності за час роботи у Федерації.

Екс-президент ПФЛ та екс-гравець київського «Динамо» Святослав Сирота прокоментував на своїй сторінці в facebook пропозицію першого віце-президента ФФУ Анатолія Попова про проведення аудиту своєї фінансової діяльності за час роботи у Федерації.

«Кіно. Тобто у них в кожного була ОКРЕМА діяльність - дві Федерації? Гнати обох з їх прибічниками.

Зате про футбол - ані слова! Що ви зробили для футболу на своїх постах у ФФУ в цілому?

Хто обіцяв Програму розвитку футболу?

Хто розвалив футбольну структуру? Якщо у них думки тільки про те, хто більше або менше брав чи не брав! Про сам футбол вони просто не думають»,

- написав Святослав.