Екс-президент ПФЛ та екс-гравець київського «Динамо» Святослав Сирота прокоментував на своїй сторінці в facebook пропозицію першого віце-президента ФФУ Анатолія Попова про проведення аудиту своєї фінансової діяльності за час роботи у Федерації.
«Кіно. Тобто у них в кожного була ОКРЕМА діяльність - дві Федерації? Гнати обох з їх прибічниками.
Зате про футбол - ані слова! Що ви зробили для футболу на своїх постах у ФФУ в цілому?
Хто обіцяв Програму розвитку футболу?
Хто розвалив футбольну структуру? Якщо у них думки тільки про те, хто більше або менше брав чи не брав! Про сам футбол вони просто не думають»,
- написав Святослав.