Привітання Олександра Шовковського з 8 березня

Динамо Київ 8 Березня, 19:23
Голкіпер київського «Динамо» приєднався до своїх партнерів по команді і привітав на своїй сторінці у facebook усіх жінок з Міжнародним жіночим Днем:

Голкіпер київського «Динамо» Олександр Шовковський приєднався до своїх партнерів по команді і привітав на своїй сторінці у

facebook

усіх жінок з Міжнародним жіночим Днем:

«Дорогі наші улюблені дівчата!

Від усього серця хочу привітати Вас з 8 Березня. Нехай весняний настрій назавжди оселиться у Вашому Серці! Хочеться зробити все, щоб Ви були щасливі, тому що ви Кохані! Хочеться, щоб Ви були здорові, тому що Ви у нас самі Красиві! І нехай Увага і Посмішки, Квіти і Подарунки назавжди стануть прекрасними супутниками у Вашому житті!

З святом Вас!»