Селюк: ФФУ повинні покинути всі

Динамо Київ 8 Березня, 20:42
Відомий футбольний агент Дмитро Селюк прокоментував ситуацію, що склалася у Федерації футболу України.

Відомий футбольний агент Дмитро Селюк прокоментував ситуацію, що склалася у Федерації футболу України.

«На жаль, замість об’єднання ми бачимо, що почалася гризня в керівництві ФФУ і УПЛ. Я довго критикував обидві ці організації, і навіть судився з приводу деяких їхніх рішень. Тому я як ніхто знаю ціну цим горе-фахівцям. Вони всі один одного варті.



Зараз вони хочуть зробити крайнім Конькова. Я зовсім не прихильник Конькова - я вважаю, що саме ФФУ та прем’єр-ліга довели ситуацію в українському футболі до раптового банкрутства «Арсеналу» і «Кривбасу», до боргів в «Таврії». Але замість конкретних дій у момент, коли всім потрібно згуртуватися, вони починають гризти один одного.



Я впевнений: не може бути такої ситуації, що президент ФФУ йде через звинувачення в корупції, а всі інші залишаються. Адже ті, хто зараз домагається відставки Конькова, це люди, які пропрацювали з ним довгий час у федерації. Зараз раптом з’ясовується, що вони багато-багато років тільки дивилися на все це з боку і, звичайно ж, не брали участь»,

- сказав Селюк.