Гравець київського «Динамо» Владислав Калітвінцев побував на Майдані, залишивши кілька фото у своєму профілі в
. На одному з них – відверте звернення до президента РФ Володимира Путіна.
Нагадаємо, Калітвінцеву 17 лютого невідомі зламали щелепу. Півзахисник продовжує відновлення та на найближчим часом планує повернутися на поле.