Владислав Калітвінцев побував на Майдані (ФОТО)

Динамо Київ 9 Березня, 07:48
Гравець київського «Динамо» Владислав Калітвінцев побував на Майдані, залишивши кілька фото у своєму профілі в Instagram. На одному з них – відверте звернення до президента РФ Володимира Путіна.

Гравець київського «Динамо» Владислав Калітвінцев побував на Майдані, залишивши кілька фото у своєму профілі в

Instagram

. На одному з них – відверте звернення до президента РФ Володимира Путіна.

Нагадаємо, Калітвінцеву 17 лютого невідомі зламали щелепу. Півзахисник продовжує відновлення та на найближчим часом планує повернутися на поле.