За тиждень до довгоочікуваного відновлення весняної частини чемпіонату України київське «Динамо» зіграло товариський матч із ужгородською «Говерлою». Гра відбулася на полі заміської бази нашого клубу в Кончі-Заспі. Подивитись її прийшло чимало глядачів.
Ця зустріч була проведена в незвичайному форматі не просто гри, а свого роду марафону, що складався з чотирьох таймів- чвертей. Команди зіграли по два тайми абсолютно різними складами. Перший і другий тайм тривали по 35 хвилин, а третій і четвертий – по 30. Перерви між ними були незвично короткими.
У першій частині грали умовні основні склади команд. І вже в першій же атаці «біло-сині» відкрили рахунок. Після пасу Андрія Ярмоленка з правого флангу Дьємерсі Мбокані вступив у боротьбу, м'яч відскочив до Джермейна Ленса, і той відкрив рахунок.
Динамівці володіли територіальною перевагою, проте напруга біля воріт «Говерли» поступово спадала. Після активного початку, гра швидко заспокоїлася. У результаті перші 35 хвилин так і завершилися з мінімальною перевагою нашої команди.
На початку другої чверті «біло-сині» знову заграли активніше і подвоїли рахунок. Денис Гармаш, який у другому таймі почав діяти ближче до атаки, стрімко промчав по центру і віддав м'яч на правий фланг. У другій фазі атаки Ярмоленко від лицьової лінії накинув м'яч на дальню стійку, де Мбокані випередив захисників і результативно завершив гарну атаку.
На другу частину зустрічі вийшли зовсім інші склади. Картина гри при цьому істотно не змінилася, ось тільки моментів як біля одних, так і біля інших воріт, стало виникати більше. Якусь розбалансованість у гру «Динамо» внесли два вилучення наприкінці третього тайму. Андрій Цуріков залишив поле за фол останньої надії, а Лукман Аруна – за незгоду з арбітром, який нагородив його «гірчичником» за порушення правил.
В останній чверті умовно другі склади, нарешті, втілили деякі моменти в голи. Спочатку Браун Ідейє та Артем Кравець внесли паніку в ряди оборонців у штрафному «Говерли», після чого нігерієць забив третій м'яч «біло-синіх». Однак «Говерла» уникла розгрому. Екс-динамівець Максим Шацьких, один із найактивніших у складі гостей, зі штрафного навісив точно на Дандю, який забив так званий гол престижу.
Контрольний матч
09.03.2014. Чапаєвка. НТБ «Динамо». 1,500 глядачів
«Динамо» – «Говерла» – 3:1 (1:0, 1:0, 0:0, 1:1)
«Динамо» (1-й і 2-й тайми): Рибка, Данило Сильва, Хачеріді, Драгович, Макаренко, Мігель, Гармаш, Беланда, Ленс (Лазарович, 67), Ярмоленко, Мбокані.
«Динамо» (3-й і 4-й тайми): Коваль, Цуріков (Бєсєдін, 89), Віда, Сидорчук, Селін, Вукоєвич, Аруна (Лазарович, 95), Безус, Гусєв, Кравець, Ідейє.
«Говерла» (1-й і 2-й тайми): Надь, Люлька, Лисицький, Акакло, Уоллос, Шарпар, Вечурко, Герасимюк, Трухін, Степанюк, Нікулає.
«Говерла» (3-й і 4-й тайми, включаючи заміни): Бабенко, Шевченко, Хомин, Орос, Дандія, Райчевіч, Балафас, Шацьких, Арзе, Кадімян, Бровко, Тома, Козак, Лендел.
Голи: Ленс (1), Мбокані (46), Ідейє (109) – Дандя (121).
Попередження: Макаренко (20), Аруна (95) – Люлька (31).
Вилучення: Цуріков (89), Аруна (95).