Ето`О побажав удачі Алієву

Динамо Київ 9 Березня, 17:50
А також його команді – «Анжи».

Колишній гравець «Динамо» розповів виданню «Советский Спорт» про свої враження від перемоги над «Рубіном». На його думку, якість гри була не дуже, а сама гра не пішла. Але головне - це перемога, за якою вже давно сумують вболівальники «Анжи».

Також Олександр розповів:

Про Ето'О. «Він був і напередодні гри, і після матчу. Він привітався з усіма хлопцями і побажав нам удачі».

Про графік. Матчі через кожні три-чотири дні? «Це футбол, в нас така професія. Головне зараз - добре відновитися після гри».

Про пріоритети. Чемпіонат чи Ліга Європи? «Для мене всі матчі важливі. У чемпіонаті ми знаходимося не на тому місці, на якому «Анжи» повинен бути. У нас є 10 турів і всі ці матчі для нас як фінали, нам треба домагатися тільки позитивних результатів, тобто перемагати і брати по три очки. Ну і Ліга Європи теж, звичайно, важливий турнір».