Колишній гравець «Динамо» розповів виданню «Советский Спорт» про свої враження від перемоги над «Рубіном». На його думку, якість гри була не дуже, а сама гра не пішла. Але головне - це перемога, за якою вже давно сумують вболівальники «Анжи».
Також Олександр розповів:
Про Ето'О. «Він був і напередодні гри, і після матчу. Він привітався з усіма хлопцями і побажав нам удачі».
Про графік. Матчі через кожні три-чотири дні? «Це футбол, в нас така професія. Головне зараз - добре відновитися після гри».
Про пріоритети. Чемпіонат чи Ліга Європи? «Для мене всі матчі важливі. У чемпіонаті ми знаходимося не на тому місці, на якому «Анжи» повинен бути. У нас є 10 турів і всі ці матчі для нас як фінали, нам треба домагатися тільки позитивних результатів, тобто перемагати і брати по три очки. Ну і Ліга Європи теж, звичайно, важливий турнір».