Мігел Велозу: «Думаю про всю Україну»

Динамо Київ 9 Березня, 22:20
Гравець київського «Динамо» Мігел Велозу в ефірі програми «ПроФутбол» прокоментував напружену ситуацію в Україні, яка турбує не тільки його, але і весь світ та свій перехід до київського гранду.

Гравець київського «Динамо» Мігел Велозу в ефірі програми «ПроФутбол» прокоментував напружену ситуацію в Україні та свій перехід до київського гранду

:

«Останні півтори місяці ми з «Динамо» проводили підготовку до матчів Лігі Європи у Марбельї. Але сьогодні вранці мені повідомили, що ситуація в Києві вже налагоджується після політичних негараздів. Гіршою є ситуація в Криму, але будемо сподіватися, що і там проблеми вирішаться якнайшвидше, адже те, що там коїться не є добрим ні для кого. Я слідкую за цим дуже пильно, адже хочу знати, що відбувається, тому що в Україні перебувають мої друзі, партнери по команді. Розумію, що ця ситуація є не приємною для всіх. Адже погано коли конфліктуючі сторони вдаються до військових дій. Тим не менш будемо сподіватися, що все зміниться в кращу сторону, але мене не залишає думка, що досягти цього буде дуже нелегко. Навіть під час останніх вихідних ми не змогли провести матч з «Шахтарем», тому що було оголошено загальнонаціональний траур. Чекатимемо, що цього тижня мені зателефонують з «Динамо» та скажуть, чи потрібно вже повертатися до Києва. Звісно, навряд чи комусь до вподоби перебувати в небезпечних умовах, це навіть не стільки стосується мене самого, як моєї сім'ї, яка зі мною там знаходиться. Було б нелегко їхати на матчі розуміючи, що в країні, в якій ти знаходишся, твоїй сім'ї загрожує небезпека, але я можу щиро сказати про те, що думаю не лише про себе, а й про всю Україну. Я сподіваюся на швидке вирішення негараздів, адже Київ дуже гарне місто, з дуже добрими людьми.

Я маю ще два роки контракту. Відверто кажучи, в «Динамо» мене прийняли дуже добре, клуб має усі умови для будь-якого гравця. Місто надзвичайне, тому дуже шкода, що в Україні розгортаються такі події. Що стосується комунікації, то мова - це дуже важка перешкода, але я все ж трохи навчаюсь: «спокойно» (говорить Велозу російською мовою). До «Динамо» я перейшов одразу після чемпіонату Європи, тому у мене було всього кілька тижнів відпустки. Ніколи не виникало ні яких незрозумілих ситуацій. Всі люди дуже прості, а Україну я вважаю спокійною країною. Адаптація пройшла непогано, ще й тому, що деякі мої партнери знають англійську мову. У клубі є всі необхідні умови»