Ескобар дебютував за ФК «Даллас» (+ відео)

Світовий футбол 9 Березня, 23:19
У першому турі регулярного чемпіонату МЛС (Головна Ліга європейського футболу Північної Америки) ФК «Даллас» переміг канадський клуб «Монреаль Імпект» - 3:2.

Для нас ця зустріч була примітна, насамперед, тим, що за господарів дебютував орендований у «біло-синіх» колумбійський нападник Андрес Ескобар (

на фото

), який переїхав до Далласу під час зимового міжсезоння з французького «Евіана».

На полі він з'явився на 81-й хвилині, замінивши Келліна Акосту.

Свій наступний матч ФК «Даллас» проведе на виїзді 16 березня проти чинного володаря Кубка чемпіонів МЛС «Візардс» із Канзасу.