Після матчу Динамо - Говерла, у якому Ідейє відмітився забитим голом, Браун залишився без сумки та документів.
Після матчу «Динамо» - «Говерла», у якому Ідейє відзначився забитим голом, Браун залишився без сумки та документів.
Судячи із фотографії у
Instagram
, кража трапилась вже ввечері. Браун Ідейє помітив розбите скло у своїй машині, а коли почав оглядати ії, зрозумів, що поцупили сумку із кредитними картками та документами, а також робочою візою. Про це свідчать його записи.
«Не пощастило. Хтось тільки що розбив вікно у моїй машині та викрав мою сумку з усіма моїми документами, «все чудово»!!», - саркастично закінчив своє повідомлення Браун.