Дьємерсі Мбокані: «Я дуже скучив за футболом»

Динамо Київ 10 Березня, 00:34
Бомбардир «Динамо» Дьємерсі Мбокані висловив свою позицію щодо того, що матч з «Таврією» пройде не в Сімферополі, а в Києві.

Нападник «Динамо» Дьємерсі Мбокані висловив свою позицію щодо того, що матч з «Таврією» пройде не в Сімферополі, а в Києві.

- Мені байдуже, де грати з «Таврією» - вдома чи на виїзді. Потрібно лише перемагати, якщо ми хочемо стати чемпіонами. До того ж, ось вже три місяці немає офіційних матчів у чемпіонаті. Повірте, я дуже скучив за футболом,

- сказав Мбокані в ефірі програми «Футбол News».