Австрійський захисник київського «Динамо» Александар Драгович впевнено провів контрольний поєдинок проти ужгородської «Говерли».
Після матчу він розповів про свої враження по гарячих слідах від гри і висловив бажання, щоб чемпіонат України поновився вже в найближчі вихідні:
- Думаю, це був важливий товариський матч для нас, потрібно знову звикати грати кожний тиждень. Набагато краще грати, ніж тренуватися. Сьогодні майже всі зіграли по 70 хвилин, багато бігали, відпрацьовували тактику, що можливо тільки під час матчів. На мій погляд, ми непогано зіграли, потрібно діяти так само і в наступних поєдинках. Сподіваюся, на наступних вихідних ми вже зіграємо в офіційному матчі чемпіонату України.
- Проти «Говерли» Ви вже провели два матчі в нинішньому сезоні. Чи змінилася команда після зимової перерви?
- Так, футболісти «Говерли» знаходяться в дуже хорошій фізичній формі, вони відмінно підготовлені, здорово грали в обороні. Думаю, нам трохи пощастило, оскільки ми відзначилися вже на першій хвилині. В Ужгороді хороша команда
(останні два слова Александар сказав російською і посміхнувся, - прим. Ред.)
. Словом, для нас ця гра була хорошим тестом, випробуванням.- Судячи з усього, матчі чемпіонату почнуться вже на наступних вихідних. Ви раді, що він, нарешті, відновлюється?
- Так, звичайно, адже це важливо для України, для всієї країни. Цього тижня ми добре попрацювали на тренуваннях. Те ж саме збираємося зробити і наступного. До офіційних матчів підійдемо добре підготовленими. Вважаю, у нас відмінні шанси поборотися за перше місце з «Шахтарем».