Гравці київського «Динамо» Огнєн Вукоєвич та Андрій Ярмоленко в ефірі програми «Футбол News» коротко прокоментували свої враження від товариського матчу з ужгородською «Говерлою» (3:1).
Огнєн Вукоєвич:
- Результат товариських матчів відіграє роль?
- Ну відіграє, звичайно, із-за настрою і для команди. Сьогодні була хороша гра, ми змогли перевірити себе. «Говерла» - також молодці, у футбол грали, так що готуємося до чемпіонату. Все добре.
Андрій Ярмоленко:
Скоро розпочинається сезон. Потрібно доводити тренеру, що я гідний місця в основному складі. Всі старались.