Головний редактор журналу «Футбол» у своїй конференції на matchday.com.ua зауважив, що для «Динамо» було б вигідніше почати весняну частину чемпіонату матчем з «Шахтарем».
Головний редактор журналу «Футбол» у своїй конференції на matchday.com.ua зауважив, що для «Динамо» було б вигідніше почати весняну частину чемпіонату матчем проти «Шахтаря».
«Однозначно - краще було б починати з «Шахтарем». Зараз, вважаю, шансів було б більше, - написав Артем Франков
. По складу «Динамо» ніяк не слабкіше «Шахтаря». А ось в багатьох інших речах - слабше. Зокрема - в реалізації цього потенціалу. Це моя думка, і ви вправі з нею не погоджуватися».