Джермейн Ленс: «До відновлення чемпіонату готові!»

Динамо Київ 10 Березня, 19:54
Голандський півзахисник київського «Динамо» Джермейн Ленс в гарному настрої підходить до відновлення сезону

Голандський півзахисник київського «Динамо» Джермейн Ленс, який у товариському матчі проти «Говерли» відзначився забитим м'ячем (3:1), в гарному настрої підходить до відновлення сезону.





"Радий забити в останньому матчі перед початком сезону. Ми готові!», написав Джермейн на своїй сторінці у «Фейсбук»