Голандський півзахисник київського «Динамо» Джермейн Ленс, який у товариському матчі проти «Говерли» відзначився забитим м'ячем (3:1), в гарному настрої підходить до відновлення сезону.
"Радий забити в останньому матчі перед початком сезону. Ми готові!», написав Джермейн на своїй сторінці у «Фейсбук»
Джермейн Ленс: «До відновлення чемпіонату готові!»
Голандський півзахисник київського «Динамо» Джермейн Ленс в гарному настрої підходить до відновлення сезону