Екс-гравець збірної України Євген Левченко розповів, як він ставиться до голкіпера київського «Динамо» Олександра Шовковського
«Саша Шовковський є для мене уособленням думаючого футболіста. Побільше б таких. Пишаюсь, що мав честь грати з ним»,- написав Євген на своїй сторінці у «Твітері».