Євген Левченко: «Пишаюсь тим, що грав із Шовковським»

Динамо Київ 10 Березня, 20:43
Екс-гравець збірної України Євген Левченко розповів, як він ставиться до Олександра Шовковського

Екс-гравець збірної України Євген Левченко розповів, як він ставиться до голкіпера київського «Динамо» Олександра Шовковського

«Саша Шовковський є для мене уособленням думаючого футболіста. Побільше б таких. Пишаюсь, що мав честь грати з ним»,-

написав Євген на своїй сторінці у «Твітері».