З «Металіста» втік перший легіонер

Футбол України 10 Березня, 20:53
Півзахисник «Металіста» самовільно покинув розташування команди.

Півзахисник «Металіста» Алехандро Гомес самовільно покинув розташування команди.

Про це повідомляє газета «Команда».

Аргентинець поїхав з України, а його нинішнє місце розташування невідомо. Також немає гарантій, чи повернеться футболіст назад в Харків чи ні.

У нинішньому сезоні Гомес провів 13 матчів в чемпіонаті України, забив 1 гол і зробив 1 результативну передачу.

У зимове міжсезоння у Гомеса зірвався трансфер у «Фіорентину». Нагадаємо, що «Металіст» випробовує серйозні фінансові проблеми через втечу власника клубу Сергія Курченко. Команду вже залишив головний тренер

Мирон Маркевич

та був проданий у «Рубін»

Марко Девіч.