Дієго Соуза залишив «Металіст» і гратиме в Бразилії

Футбол України 10 Березня, 21:01
Бразильський півзахисник харківського «Металіста» Дієго Соуза продовжить кар'єру у бразильському клубі «Васко да Гама».

Бразильський півзахисник харківського «Металіста» Дієго Соуза продовжить кар'єру у бразильському клубі «Васко да Гама».

Про це повідомляє championat.com.

Бразильський гравець, що останнім часом знаходився в Ріо-де-Жанейро, виступатиме за нову команду на правах оренди. Причиною такого рішення стала нестабільна ситуація в країні.

Нагадаємо, що весняна частина чемпіонату України стартує 15 березня. Раніше прем'єр-ліга перенесла два стартові тури другої частини чемпіонату.