Віталій Мандзюк: «Це прекрасний приклад того, що злі вороги об`єднуються»

Динамо Київ 10 Березня, 22:04
Захисник збірної України Віталій Мандзюк був одним з глядачів на товариському матчі фанатів «Металіста» і «Дніпра», який завершився внічию - 4:4.

- Це взагалі прекрасний приклад того, що два злих ворога - саме у футбольному, спортивному понятті - вони об'єднуються і грають. Ми можемо всі об'єднатися, якими б ворогами не були, показати, що ми одна ціла і єдина родина, -

сказав Мандзюк каналу «Футбол 1».