Валерій Гришин: «Постараємося нав’язати «Динамо» свою гру»

Динамо Київ 1 Серпня, 09:53
Півзахисник молодіжного складу «гірників» Валерій Гришин висловив свою думку про майбутній зустрічі чемпіонату молодіжних команд з «Динамо», яка відбудеться 3 серпня на ЦС «Шахтар»:
- Хлопці готуються до цього матчу, як і до всіх інших: мова не йде про суперпринципове грі. Все в звичайному режимі. Скажу точно, до зустрічі з «Динамо» підходимо з хорошим настроєм. Будемо демонструвати свій футбол, постараємося нав'язати нашу гру. Наскільки знаю, склад динамівців дещо змінився в порівнянні з минулим сезоном. Є футболісти, які пішли в оренду. Частіше стали виходити на поле хлопці 1995 року народження. До того ж з командою працює новий головний тренер Валентин Белькевич. Але, врешті-решт, м'яч круглий, поле рівне, гра покаже.



Нагадаємо, що в останньому матчі між суперниками, що відбувся 6 квітня 2013, динамівці розгромили своїх суперників з непристойним перевагою - 8:2.