Сьогодні відбулася прес-конференція Міністра молоді та спорту Дмитра Булатова разом з представниками ультрас «Динамо».
Зовсім скоро стартує весняна частина футбольного сезону в Україні .
Саме цій темі була присвячена зустріч між ультрас «Динамо» з Міністром у справах молоді та спорту України Дмитром Булатовим та генеральним директором Державного концерну «Спортивні арени України» Сергієм Сімаком.
За підсумками заходу учасники провели брифінг, на якому розповіли про досягнуті домовленості.
Дмитро Булатов (Міністр у справах молоді та спорту):
- Чемпіонат поновлюється 15 -го березня. Друге: ми будемо посилювати охорону силами громадського порядку. Третє: проведені переговори з ключовими громадськими лідерами. Ми знайшли підтримку щодо додаткової охорони та забезпечення безпеки.
Я переговорив з Міністром внутрішніх справ, з першим віце-прем'єром і головою СБУ. Вони сказали, що постараються максимально закрити питання своїм ресурсом, але разом з цим ми підсилюємо безпеку силами громадських об'єднань, які на добровільній основі допомагають зберегти порядок. Це робиться для того, щоб уникнути можливих конфліктів, проблем і провокацій, як для зниження температури напруги, так і для додаткової безпеки.
Мені надійшла інформація про те, що «Таврія» і «Севастополь» отримали пропозицію виступати в чемпіонаті Росії, а не України. Зараз ми перевіряємо, наскільки ця інформація відповідає дійсності.
Сергій Сімак (Генеральний директор ДК «Спортивні арени України»):
- Щодо готовності стадіонів, скажу, що державні арени повністю готові проводити матчі, у нас всі поля на належному рівні. Спілкувався з керівниками інших футбольних арен країни, які приймають матчі Прем'єр-ліги, вони також готові. Сподіваюся, 15-16-го березня 21-й тур чемпіонату пройде на належному рівні з точки зору і безпеки, і комфорту.
Андрій Кореневський (Ультрас «Динамо» Київ):
- У суспільстві зараз непроста ситуація, але, чим раніше воно повернеться до нормального, стабільного життя, тим буде краще для всіх. І ми будемо сприяти цьому. Футбольні матчі повинні стати одним з таких факторів. Ми хочемо звернутися до нашого керівництва і попросити «Динамо» не брати участі в матчі зі «Спартаком». Вважаємо, в ситуації, що склалася проведення цієї зустрічі буде недоречним.