Джермейн Ленс: "Знову буду грати за "Динамо" в ці вихідні"

Динамо Київ 13 Вересня, 16:18
Півзахисник київського "Динамо" Джермейн Ленс на своїй сторінці в Facebook заявив про готовність відновити виступи у складі «біло-блакитних» після паузи, пов'язаної з матчами національних збірних.

Півзахисник київського "Динамо" Джермейн Ленс на своїй сторінці в Facebook заявив про готовність відновити виступи у складі «біло-блакитних» після паузи, пов'язаної з матчами національних збірних.



"Знову буду грати за "Динамо" в ці вихідні", - написав Ленс, прикріпивши фотографію з домашнього матчу киян проти "Севастополя" (2:0).

Ленс один з тих футболістів, який веде активну діяльність в соціальних мережах. Тому вболівальники в курсі яскравих подій динамівця.