Продаж відбувається в касах на Троїцькій площі, біля станції метро «Олімпійська».
Шанувальникам ФК «Динамо» (Київ) доступні квитки в паблік-сегменті
(10, 20, 40, 60, 70, 80 і 100 гривень
) і в бізнес-сегменті(250 і 300 гривень, з фуршетом в лаунж-зонах)
.Каси НСК «Олімпійський» відкриті щодня з 10:00 до 19:00
(перерва з 13:00 до 14:00)
. Довідки за телефоном +38 044 279-52-72.Також квитки можна буде придбати на Онлайн-порталі ticketing.nsc-olimpiyskiy.com.ua.
Зазначимо, що незважаючи на виїзний статус гри 21-го туру Прем'єр-ліги «Таврія» (Сімферополь) - «Динамо» (Київ) абонементи будуть дійсні!
Приходьте на НСК «Олімпійський»! Команді необхідна ваша підтримка!