З 12 березня в продажу квитки на гру «Таврія» - «Динамо»

Динамо Київ 11 Березня, 18:10
Запрошуємо вболівальників «біло-синіх» і всіх прихильників футболу придбати квитки на матч 21-го туру чемпіонату України сезону 2013/2014 «Таврія» (Сімферополь) - «Динамо» (Київ), який відбудеться на НСК «Олімпійський» 16 березня, в неділю, о 19:30.

Продаж відбувається в касах на Троїцькій площі, біля станції метро «Олімпійська».

Шанувальникам ФК «Динамо» (Київ) доступні квитки в паблік-сегменті

(10, 20, 40, 60, 70, 80 і 100 гривень

) і в бізнес-сегменті

(250 і 300 гривень, з фуршетом в лаунж-зонах)

.

Каси НСК «Олімпійський» відкриті щодня з 10:00 до 19:00

(перерва з 13:00 до 14:00)

. Довідки за телефоном +38 044 279-52-72.

Також квитки можна буде придбати на Онлайн-порталі ticketing.nsc-olimpiyskiy.com.ua.

Зазначимо, що незважаючи на виїзний статус гри 21-го туру Прем'єр-ліги «Таврія» (Сімферополь) - «Динамо» (Київ) абонементи будуть дійсні!

Приходьте на НСК «Олімпійський»! Команді необхідна ваша підтримка!