Халк покинув Росію

Світовий футбол 11 Березня, 21:17
Один з лідерів «Зеніта» Халк сьогодні разом зі своїм агентом Теодором Фонсека вилетів до Лондона.

Про це сам футболіст повідомив у своєму Інстаграмі: «Разом зі своїм другом і агентом вилітаю по роботі в Лондон».



Про які-небудь деталях візиту бразильця в британську столицю не уточнюється.



Відзначимо, що свого часу інтерес до Халка проявляли лондонські «Челсі» і «Тоттенхем».