Колишній віце-президент футбольного клубу "Карпати" , коментатор телеканалу "Футбол" Віктор Вацко прокоментував перемогу "зелених Левів" над донецьким "Шахтарем" – 3:2 у матчі 9-го туру української Прем'єр ліги.
"Передивився матч вночі. У Львова є команда!!! А за Шахтар перед стартом ЛЧ тривожно. Істерики Луческу завжди були свідченням проблем. Я напишу просто: з перемогою, "Карпати" Львів ! Нехай вона додасть віри і впевненості. А пси нехай закриють свої пащі!", - написав Віктор після перемоги львів'ян у соціальній мережі "Твіттер".
Нагадаємо, що Віктор Вацко дебютував в ефірі телеканалу «Футбол» 13 серпня 2010 року під час гри «Зоря» - «Іллічівець». З серпня 2012 по липень 2013 року - займав пост віце-президента футбольного клубу «Карпати» (Львів). Віктор Вацко - лауреат телевізійної премії «Телетріумф» у номінації «Кращий коментатор», в тому числі за роботу на матчі «Україна» - «Швеція» в період ЄВРО-2012.