Юрій Вернидуб: «Саме 21-ий тур і повинен зараз проводитися»

Динамо Київ 12 Березня, 07:38
Головний тренер луганської «Зорі» Юрій Вернидуб прокоментував ініціативу свого клубу розпочати весняну частину чемпіонату України з 21-го туру, а не з 19-го, як це пропонувалося спочатку.

Головний тренер луганської «Зорі» Юрій Вернидуб прокоментував ініціативу свого клубу

розпочати весняну частину чемпіонату України з 21-го туру, а не з 19-го, як це пропонувалося спочатку.

Нагадаємо, саме пропозицію цього клубу було підтримано більшістю представників української Прем'єр-ліги.

«Нам все одно, з ким грати. З іншого боку, якщо дотримуватися спортивного принципу, то саме 21-ий тур і повинен зараз проводитися, оскільки два попередні перенесли на інші дати. Зрештою, не можна ж вважати виїзд до Полтави легкою прогулянкою. Втім, до поєдинку з «Ворсклою» ми готові, уважно переглядали її недавню гру з «Металістом» - вона дала нам багато інформаційної їжі», - цитує Вернидуба «КОМАНДА».