Нагорняк: «В українському футболі з′являться нові імена і нові зірки»

Динамо Київ 12 Березня, 09:18
Відомий футбольний експерт поділився думкою з приводу того, що чекає вітчизняні футбольні клуби в найближчому майбутньому.

- Тепер клуби будуть більше орієнтуватися на українців, на своїх вихованців. У нашої молоді буде шанс, з'являться нові імена і нові зірки. У 1990-ті іноземців майже не було, зате постійно хтось із наших хлопців вистрілював. У клубах стануть затягувати пояси за прикладом «Карпат», припиниться сміттєвоз з лівих легіонерів. А ось сильних іноземців зацікавити буде важко, - цитують Нагорняка «Вести».

За словами експерта, іноземні футболісти, на відміну від українців, не готові грати в теперішніх умовах. - Легіонери йдуть більше через фінансову ситуацію, а не через політичну. - Це наші хлопці готові почекати, поки все налагодиться. Іноземці - ні. Вони професіонали тільки за гроші. У такій ситуації «Металісту» буде дуже важко втриматися в трійці. А в Одесі залишилися непогані українські гравці, і навряд чи моряки вилетять за межі першої п'ятірки. Зате обігравати «Шахтар», «Динамо» і «Дніпро» стане складніше. Там відтоку легіонерів чекати не варто.

Нагадаємо, що після зимової перерви харківський «Металіст» та одеський «Чорноморець» залишились без ключових іноземних виконавців.