Про це заявив міністр молоді та спорту Дмитро Булатов, додавши, що фанати будуть взаємодіяти з правоохоронцями.
У прес-службі київської міліції сказали, що про подібне співробітництві їм нічого невідомо, але не виключено, що в МВС можуть розглянути це питання, якщо надійде відповідне звернення.
Поки міліція, як і раніше, буде охороняти порядок біля стадіонів. За словами фанів, вони готові контролювати своїх, як, наприклад, було на матчі «Дніпро» - «Тоттегхем», на якому не було міліції і при цьому ніхто не палив фаєри, не бився... Також ультрас хочуть припиняти провокації. Правда, що буде вважатися провокацією, не уточнюють. Фани також говорять, що правоохоронці на стадіоні не потрібні. «Ніколи ультрас не співпрацюватимуть з міліцією. А фаєри ми будемо палити і далі, в основному на топ-матчах ЧУ. Ну і без піротехніки обійдемося в єврокубках», - сказав один з ультрас «Динамо»