Голова Комітету професійного футболу ФФУ Анатолій Попов заявив, що не збирається йти на поводу у львівських «Карпат», які погрожують зняттям з чемпіонату України.
- Це їх право. Якщо «Карпати» розпочнуть такі дії, то вони повинні знати, які можуть бути наслідки. Це елементарний шантаж!
Що стосується заявки, то це процедура. Ця процедура «Карпатами» порушена, про це є висновок відповідних футбольних органів. Тому претензії у цій справі «Карпати» можуть мати лише до себе.
А те, що вони погрожують - це їхня справа. Але вони повинні знати, що наслідки такої загрози будуть гіршими для самого клубу, на жаль, - сказав Попов у ефірі каналу «Футбол 1»