Нагорняк: Чемпіонство розіграють «Шахтар» і «Дніпро»

Динамо Київ 13 Березня, 11:17
Відомий футбольний експерт в інтерв’ю «СЕ» скептично оцінив шанси київського «Динамо» на «золото» в цьому сезоні.

Відомий футбольний експерт в інтерв’ю «СЕ» скептично оцінив шанси київського «Динамо» на «золото» в цьому сезоні.

- Чи допускаєте ви ймовірність того, що «Динамо» знову залишиться без Ліги чемпіонів?

- Допускаю таку ймовірність, адже у динамівців дуже непростий календар матчів. Гра в Лізі Європи з «Валенсією» показала, що кияни перебувають у такому ж стані, як і восени, - кардинальних змін я не помітив.

- Головна інтрига - боротьба за чемпіонство. Мені здається, що з битви за «золото» вже виключився «Металіст», який відчуває певні проблеми. Тому перше місце розіграють «Шахтар» і «Дніпро». Можливо, до суперечки цих команд підключиться «Динамо».