- Вони не пройшли перевірку на вшивість, - процитував тренера Григорчука гендиректор клубу Сергій Керницький
Втім, днями стало відомо, що деякі спортсмени подумують відновити контрактні угоди. Зокрема, Джа Джедже не виключає того, що незабаром повернеться до «моряків».
- Керівники клубу запропонували виступати в чемпіонаті, який відновиться 15 березня, - зізнався Франк
Крім того, знову в строю бразіліец Лео де Матос, який не відвідував останні тренування, як пояснив сам спортсмен, «за сімейними обставинами». Цікаво, що саме Матос першим підняв питання про небезпечніть ситуації у країні, а коли його колеги розбіглися, вирішив залишитися з «моряками».
Всього за останній час ряди «Чорноморця» покинули 11 гравців. Зараз у клубі шукають гідну заміну футболістам, які домоглися історичного для команди виходу в Лігу Європи. Зокрема, гендиректор «Чорноморця» має намір прискорити перехід захисника запорізького «Металурга» Євгена Опанасенка, з яким «моряки» підписали взимку попередній контракт.