В одеський «Чорноморець» повертаються легіонери?

Динамо Київ 13 Березня, 12:41
Керівництво ФК «Чорноморець» стверджує, що в команду можуть повернутися легіонери, які напередодні розірвали договір з «моряками».

- Вони не пройшли перевірку на вшивість, -

процитував тренера Григорчука гендиректор клубу Сергій Керницький

. - Ми вдячні хлопцям за роботу, але в той же час, багато з них стали провідними футболістами вже в «Чорноморці».

Втім, днями стало відомо, що деякі спортсмени подумують відновити контрактні угоди. Зокрема, Джа Джедже не виключає того, що незабаром повернеться до «моряків».

- Керівники клубу запропонували виступати в чемпіонаті, який відновиться 15 березня, -

зізнався Франк

. - Зараз ми з родиною у Франції, і якщо ситуація в Україні буде не такою спекотною, я, можливо, повернуся до Одеси.

Крім того, знову в строю бразіліец Лео де Матос, який не відвідував останні тренування, як пояснив сам спортсмен, «за сімейними обставинами». Цікаво, що саме Матос першим підняв питання про небезпечніть ситуації у країні, а коли його колеги розбіглися, вирішив залишитися з «моряками».

Всього за останній час ряди «Чорноморця» покинули 11 гравців. Зараз у клубі шукають гідну заміну футболістам, які домоглися історичного для команди виходу в Лігу Європи. Зокрема, гендиректор «Чорноморця» має намір прискорити перехід захисника запорізького «Металурга» Євгена Опанасенка, з яким «моряки» підписали взимку попередній контракт.