"Я хочу грати. Вважаю, у мене є шанс заграти тут. Я не був задоволений своїм становищем в Україні, і перед чемпіонатом світу хотілося б грати більше.
Ми віримо, що наша команда заслуговує повернутися в прем'єр-лігу, але ми повинні щотижня доводити це в матчах Чемпіоншипа. Звичайно, повернення до Англії - це новий виклик для мене".
Нагадаємо, що «Динамо» підписало Кранчара влітку 2012 року. За сезон Ніко зіграв 19 офіційних матчів, забивши 4 м'ячі. З початку нинішнього сезону хорват грав тільки за молодіжну команду «Динамо».