«Таврія» має намір відмовитися від матчу з київським «Динамо»

Динамо Київ 13 Березня, 15:30
У Сімферополі вже пишуть листа до Прем'єр-ліги.

У Сімферополі вже пишуть листа до Прем'єр-ліги.

Сімферопольська «Таврія» проігнорує матч з київським «Динамо», який має відбутися в Києві 16-го березня в рамках 21-го туру Прем'єр-ліги.

Про це повідомляє канал «Футбол 1», посилаючись на власні джерела. Керівництво сімферопольського клубу готує відповідний лист до Прем'єр-ліги України. Футболісти «Таврії» зараз перебувають в Туреччині, а технічний персонал з екіпіровкою команди знаходиться в Сімферополі, виїхати звідки дуже складно.

В даний момент проходить зустріч, на якій вирішується найближче майбутнє «Таврії».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на сімферопольську команду чинить тиск самопроголошений уряд АРК.