Ярослав Ракицький: Готуємося до "Динамо", зрадіємо перемозі

Динамо Київ 1 Серпня, 10:01
Напередодні поєдинку «Шахтаря» з київським «Динамо» з журналістами поспілкувався захисник «гірників». Гра, нагадаємо, відбудеться 4 серпня о 19:00.


– Ярославе, який настрій перед таким важливим матчем?

– Настрій хороший. Готуємося до гри з «Динамо». Зрадіємо перемозі.



– Як оцінюєш нинішню форму команди?

– Нормальна форма. Тренуємося, граємо, виграємо. Будемо старатися і далі перемагати.



– У Донецьку великий ажіотаж навколо майбутнього матчу, квитки вже майже розпродано. Це допомагає, додатково мотивує команду?

– У Донецьку люди ходять на кожен поєдинок. І це дуже приємно. На «Динамо», звичайно, стадіон буде забитий. І це важливо для нас.



– Як гадаєте, за рахунок чого «Шахтар» зможе перемогти?

– У неділю побачимо.



– Чи є якісь зміни в тренувальному процесі?

– Ні, ми завжди готуємося до будь-якого суперника.



– Як вважаєш, «Динамо» Сьоміна і «Динамо» Блохіна – це різні команди?

– Це неважливо абсолютно.



– У «Динамо» з'явився новий бомбардир Мбокані...

– Так-так, бачив.



– Він забиває у кожному матчі. Тим більше в нього буде додаткова мотивація – народження дитини. Ви вивчали гру цього форварда?

– Ні, ще нічого не вивчали. Завдання захисників – не пропустити. Будемо його виконувати на полі.



– «Динамо» в цьому чемпіонаті забило 5 м'ячів, 4 з них – у першому таймі. На це звертали увагу?

– Ні.



– Відсутність Гармаша може позначитися на грі киян?

– Скажу, що це збірник України, хороший футболіст. А допоможе він «Динамо» чи ні – вирішувати Блохіну.



– Наскільки «Динамо» змінилося із приходом новачків?

– Я не дивився поєдинки «Динамо». У нас свої ігри.



– Розпочали вивчення суперника?

– Ще ні.



– Ярославе, від самого початку чемпіонату з табору «Динамо» лунають якісь скарги щодо суддівства. Як можеш це прокоментувати?

– Я не знаю. Щороку якийсь клуб постійно висловлює якісь претензії. Ми футболісти, ми граємо – це наша справа. А суддівство... У них є свої начальники. Нехай вони вирішують.



– Який матч із «Динамо» найбільш пам'ятний для тебе?

– Мені здається, вони всі пам'ятні. Особливо коли ми граємо на «Донбас Арені». Навіть тоді, коли Кучер забив два голи, пам'ятаєте? Теж приємно.



– Напередодні матчу з «Динамо» ти святкуватимеш день народження. Чи вийде розслабитися, а наступного дня вже цілковито сконцентруватися?

– А як я можу розслабитися? Мене буде закрито на базі, із хлопцями, в нас тренування. Це що, дуже велике свято? Для мене важливо потім, 4-го, виграти матч й усе.



– У минулому матчі в «Шахтаря» було нехарактерно багато браку. Містер робив оцінку?

– Звичайно, як тренер він пояснив помилки футболістам. Ми розуміємо, будемо виправлятися.



– У зв'язку з певним ослабленням лінії нападу більше роботи ляже на плечі захисників. Ви вже цей момент відпрацьовували?

– У нас хороший напад, хороша команда. Ми всі й у обороні відпрацьовуємо, і в атаці захисники допомагають нападникам.



– У «Шахтарі» з'явилося багато нових футболістів. Ви вже розповіли їм про те, наскільки принциповим є протистояння з «Динамо»?

– Гадаю, тим бразильцям, які прийшли, їх співвітчизники, які грають тут давно, допоможуть і розкажуть, що це за матч буде.