Головний редактор журналу «Футбол» розмірковує, як вплине на «Динамо» арешт Дмитра Фірташа, банк якого являється спонсором киян.
- Пишуть, що Фірташа заарештували. Як гадаєте, якщо його посадять, це якось вплине на Динамо ?
- Так, його заарештували у Відні за старі справи. Тепер, напевно, екстрадують в США. З нинішньою політикою це ніяк не пов'язано.
- Ну а як може вплинути на клуб втрата сильного спонсора? Погано вплине, але не фатально - доведеться попрацювати в пошуках нового",
- написав Артем Франков в своїй конференції на MatchDay.com.ua.