Ліга Європи: «Валенсія» у меншості декласує «Лудогорець», шок для екс-гравця «Барси». ВІДЕО

Світовий футбол 13 Березня, 23:34
Побили київське «Динамо», ще впевненіше зіграли з болгарами: «кажани» на виїзді не дали продовження казці «Лудогорця».

Побили київське «Динамо», ще впевненіше зіграли з болгарами: «кажани» на виїзді не дали продовження казці «Лудогорця».

Не завадила команда Хуана Антоні Піцці і незрозуміла червона картка, виписана екс-гравцеві «Барси» Сейду Кейта. Малієць фолив у своєму штрафному, але де там арбітр з Франції Клеман Турпен угледів «останню надію», залишається великим запитанням, позаяк на одній лінії Кейта страхували ще кілька партнерів.

Тим не менше «Лудогорцю» ласка арбітра не допомогла: пенальті головний бомбардир господарів Роман Безяк не реалізував, позаяк Дієго Алвесу вдалось розгадати задуми противника. Згодом болгари ще й стійку потурбували, а замість нічиєї в більшості почали пропускати ще.

В іншому матчі «Зальцбург» вперше за 9 матчів нинішнього розіграшу Ліги Європи не здобув перемогу. Але й нульова нічия - не привід для смутку. Австрійці в цій дуелі - фаворити, за них грає найкращий снайпер поточної ЛЄ Джонатан Соріано.

«Лудогорець» - «Валенсія» - 0:3

Голи: Барраган, 5, Кантабрія, 33, Сендерос, 59

Вилучення

: Жуніор Кайсада, 80 - Сейду Кейта, 24

Нереалізований пенальті: Безяк, 26

«Базель» - «Зальцбург» - 0:0