Тренер юнацько
го складу київського «Динамо» (U-1
9) Олексій Герасименко
висловив власну позицію стосовно введення російських військ на територію України.
«Якогось тиску через те, що я з Росії чи розмовляю російською, у мене ніколи не було. Це взагалі маячня. Скільки разів я бував у тому ж Львові, і завжди там нормально спілкувався з людьми. Мовне питання взагалі штучно нагнітається. Вважаю, що на державному рівні вся документація повинна вестися українською мовою, а в повсякденному житті люди повинні спілкуватися на зручній для себе мові. Але проблема в тому, що люди, в тому числі кримчани, не відчувають поліпшень в житті. Вони хочуть змін, і тому кидаються в крайнощі - напевно, їм пообіцяли якесь поліпшення після приєднання до Росії, от вони і чіпляються навіть за цю можливість. Хоча приєднуватися до Росії - не зовсім правильно з точки зору двох незалежних країн. Ті методи, які зараз використовує Росія, вилилися з того, що відбулося в Києві. Якби все було зроблено легітимно, то, напевно, що відбувається зараз у Криму не було б», - цитує Герасименка «Обозреватель«.