Марокканський півзахисник київського «Динамо» Юнес Беланда
не скористався можливістю покинути стан київського на правах вільного агента, зважаючи на ситуацію в українській державі.
За інформацією турецьких ЗМІ, стамбульський «Бешикташ» зумів переконати Юнеса в тому, що розрив контракту з «Динамо» не виходить за рамки правил ФІФА, проте сам футболіст відмовився від подібного розвитку подій. Повідомляється, що наставник «чорних орлів» серйозно зацікавлений у придбанні Беланди, тому турки повернуться до цього трансферу влітку, - повідомляє dynamo.kiev.ua.
Нагадаємо, раніше була інформація, що «Бешикташ» хоче змусити Беланду розірвати контракт з «Динамо».