«Я проходив співбесіду на посаду «керівника відділу громадських зв'язків». Клубу! А не прес-аташе команди», - зазначає Олексій Андронов на своїй конференції на
rsport
.
ru
. «
І під час співбесіди з Сергієм Палкіним і Дмитром Єфімовим я так і не зрозумів, чого від мене хочуть».«Не зрозумів, які завдання ставлять (крім «перестати платити журналістам»), і в чому взагалі сенс мого перебування там».