Андронов не розуміє, що «Шахтар» від нього хоче

Динамо Київ 14 Березня, 11:08
Відомий російський коментатор відмовився працювати на український клуб.

«Я проходив співбесіду на посаду «керівника відділу громадських зв'язків». Клубу! А не прес-аташе команди», - зазначає Олексій Андронов на своїй конференції на

rsport

.

ru

. «

І під час співбесіди з Сергієм Палкіним і Дмитром Єфімовим я так і не зрозумів, чого від мене хочуть».

«Не зрозумів, які завдання ставлять (крім «перестати платити журналістам»), і в чому взагалі сенс мого перебування там».