«Таврія» не зніматиметься з прем’єр ліги

Динамо Київ 14 Березня, 16:10
Не зважаючи на складну політичну ситуацію та тиск збоку місцевої влади, ФК «Таврія» продовжить участь в УПЛ.

Про це повідомив міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook:

«Футбольний клуб «Таврія» буде брати участь у чемпіонаті. Тільки що отримано письмове підтвердження від них».