У Барселоні перед матчем Ліги чемпіонів пройшла акція в підтримку України. ВІДЕО

Динамо Київ 14 Березня, 20:20
Українці, які проживають в іспанській Барселоні, провели маніфестацію на підтримку миру в Україні на стадіоні «Камп Ноу».

Українці, які проживають в іспанській Барселоні, провели маніфестацію на підтримку миру в Україні на стадіоні «Камп Ноу». Увечері 12 березня на матчі Ліги чемпіонів між «Барселоною» і «Манчестер Сіті» був аншлаг. «Камп Ноу» - стотисячний, найбільший стадіон в Європі, а його власник ФК «Барселона» має мільйони шанувальників у світі, тому українці вирішили час від часу проводити там акцію «Камп Ноу» за мир в Україні.

До маніфестантів підходили місцеві каталонці, іспанці, росіяни, грузини і поляки. Серед тисяч уболівальників, які поспішали на матч, було багато небайдужих, які показували свою підтримку криками «Україна», а хтось із них брав із собою на гру плакати із закликами «Чемпіонат світу 2014 - так, світовій війні - ні!», «Підтримайте Україну», «Збережи Україну! Покажи російському Газпрому червону картку» та інші.

Газпром є офіційним спонсором Ліги чемпіонів, рекламний логотип якого постійно з'являється на полі.

На стадіоні під час гри на трибунах було багато українських прапорів, і деякі іноземці робили фотографії з ними.

Цієї неділі під час матчу «Барселони» і баскської «Осасуни» українці знову проведуть подібну акцію.