Колишній тренер київського «Динамо», експерт телеканалу «Футбол» Йожеф Сабо поділився з
footballua.tvдумками з приводу боротьби за чемпіонство в УПЛ.
Йожеф Йожефович, назвіть найбільш очікувану подію весняного сезону для Вас? Чому?
- Звичайно, гра між «Динамо» і « Шахтарем». Адже «гірники» в дуже хорошій формі. І в разі їхньої перемоги в Києві «Динамо» припинить боротьбу за чемпіонство.
Ваш прогноз: хто стане володарем золотих медалей УПЛ і як розподіляться місця у верхній частині чемпіонату?
- Думаю, чемпіонство «Шахтар» не упустить. Хоча він рано стартував і потрібно ще подивитися, чи вдасться зберегти команді таку форму і хороші фізичні кондиції протягом найближчих місяців. «Динамо» і «Дніпро» мають шанс на друге місце, а «Металіст» поки виглядає слабким.
- У весняній частині сезону підводяться підсумки футбольного року. Чи може, на Вашу думку, єдиний гол змінити історію?
- Пам'ятаю гол Тьєррі Анрі за збірну Франції в ворота ірландців. Якби не його рука, то команда залишилася б за бортом Чемпіонат Світу. Ну і, звичайно ж, «рука Бога»...