Мирон Маркевич: «Якимось чином потрібно дограти цей чемпіонат»

Динамо Київ 15 Березня, 09:55
Колишній тренер харківського «Металіста» Мирон Маркевич поділився очікуваннями від старту чемпіонату.

«Починати чемпіонат – є ризик. Тому що незрозуміло як бути з «Таврією», «Севастополем»: хто туди поїде грати? Але все-таки потрібно розпочинати. Якимось чином потрібно дограти цей чемпіонат, щоб у нас було представництво в єврокубках. Треба закінчити чемпіонат. Як це буде виглядати, я поки не знаю», - сказав Маркевич для каналу «Футбол 1».