Про документи:
«Минуло п'ять днів. На жаль, інформації ніякої».
Про ситуацію в Україні:
«Я аполітичний. Чесно кажучи, те що відбувається зараз на території України мене шокує. Я не виходив жодного разу на Майдан за цей час. Не було бажання дивитися на барикади».
Про старт чемпіонату:
«Найважливіше зараз, щоб чемпіонат відновився. Цього всі чекають. До того ж для деяких футболістів важлива ігрова практика, адже до початку чемпіонату світу залишилося три місяці. Я не уявляю, що чемпіонат може не завершитися. А перемагати «Динамо» прагне в кожній грі, і три очки у грі з «Таврією » нам вкрай необхідні».