Олег Матвєєв: «При одному погляді Лобановського нам, пацанам, ставало страшно»

Динамо Київ 15 Березня, 12:09
Колишній гравець київського «Динамо» та донецького «Шахтаря» Олег Матвєєв поділився спогадами про часи своїх виступів за «біло-синіх».

Колишній гравець київського «Динамо» та донецького «Шахтаря» Олег Матвєєв поділився спогадами про часи своїх виступів за «біло-синіх».

«Коли я досягнув призовного віку, в Ростові з'явився тренер київського «Динамо» Коман, якого прислав Валерій Васильович Лобановський. І на чотири роки я став гравцем цього клубу. Це був, звичайно, найвищий рівень, а сам Лобановський - такий авторитет, що нам, молодим пацанам, вже при одному погляді на нього ставало страшно. Навантаження в Києві були серйозні, звичайно, хоча і не такі позамежні, як зараз дехто любить розписувати.

З «Динамо» мене і взяли в «Шахтар». Я чув, що це стало частиною операції з залучення в Київ Сергія Реброва, але офіційно мені про це при переході ніхто не говорив. Йшов 1992-ий рік. Тоді переходи з «Шахтаря» у «Динамо» або, навпаки, не сприймалися як щось надприродне - не було ще такого напруженого протистояння. Це зараз жоден гравець «Шахтаря» до Києва не піде, ні за які гроші. А тоді... Мені зателефонував Валерій Іванович Яремченко, сказав, що зацікавлений в мені як в гравцеві. І я погодився - в ​​«Динамо» такої перспективи у мене не передбачалося», - цитує Матвєєва «Террикон».