«Таврія» прибула в Київ

Динамо Київ 15 Березня, 13:57
Наче камінь з душі впав. Великий футбол повертається до Києва!

Сімферопольська «Таврія» прибула в Київ, де завтра о 19:30 на полі НСК «Олімпійський» зіграє матч 21-го туру чемпіонату України з «Динамо».



У складі делегації сімферопольського клубу відсутній півзахисник Максим Калиниченко,

повідомляє телеканал «Футбол 1»

.