Ігор Кутєпов: "Цього разу харків"яни виграють"

Динамо Київ 15 Вересня, 12:11
Екс - голкіпер збірної України Ігор Кутєпов поділився думкою "Вістям" про матч "Металіст" - " Динамо".





" У "Металіста" зараз є певні проблеми в обороні. Велика втрата - відсутність Азеведо. До того ж, деякий час через застуду відсутній Хосе Соса, і невідомо, в якому він буде стані.



У минулому сезоні "Металіст" вдома повністю переграв "Динамо". Думаю, що і цього разу харків'яни виграють. Якщо говорити про більш точному прогнозі, то з рахунком 1:0. У будь-якому випадку, не варто очікувати багато голів.



Багато залежить від того, як зіграють лідери. У "Динамо" хороший склад, але інше питання, що футболісти поки не показують ту гру, яку від них чекають. Багато зірок, на них витратили великі гроші, але їм потрібен час. Зараз їм потрібно звикнути до нового футболу.



Гра буде напруженою, ніхто відкриватися не стане. Природно, що це позначиться і на видовищності. Хотілося б ще, щоб обійшлося без втручання суддівського чинника. Адже це центральний матч туру, в Харкові збереться повний стадіон, квитки вже всі розкуплені", - сказав Кутєпов.



Нагадаємо, матч 9 туру української Прем'єр -ліги "Металіст" - "Динамо" відбудеться 15 вересня о 19:30