Про це повідомив колишній президент ПФЛ Святослав Сирота на своїй сторінці в Facebook:
«Сьогодні ветерани Динамо Київ зіграють товариський матч з ветеранами з Хмельницького. Гра на честь єдності і підтримки українського народу. У матчі візьмуть участь Безсонов, Хлус, Саленко, С. Кузнєцов, Ковалець, Мізін, Лозинський, Дмитрулін, Призетко, Цихмейструк, Беженар, Яремчук та інші», - написав Сирота