Ветерани «Динамо» зіграють матч пам`яті Небесної Сотні

Динамо Київ 16 Березня, 13:11
Команда ветеранів київського «Динамо» не залишається осторонь політичних подій в Україні.

Про це повідомив колишній президент ПФЛ Святослав Сирота на своїй сторінці в Facebook:

«Сьогодні ветерани Динамо Київ зіграють товариський матч з ветеранами з Хмельницького. Гра на честь єдності і підтримки українського народу. У матчі візьмуть участь Безсонов, Хлус, Саленко, С. Кузнєцов, Ковалець, Мізін, Лозинський, Дмитрулін, Призетко, Цихмейструк, Беженар, Яремчук та інші», -

написав Сирота

.