«Не тільки я, а й усі вболівальники чекали продовження чемпіонату України цієї весни. У зв'язку з політичною ситуацією в Україні матчі були перенесені, але старт другої половини чемпіонату мене порадував. Команди після перерви вийшли в хорошій формі. Особливо це можна було побачити в матчі «Металург» Д - «Іллічівець», - повідомив Сабо
«Хоч ми і розпочали чемпіонат, але у мене є деякі побоювання з приводу двох кримських команд: «Таврії» та «Севастополя».