«Запоріжжя-Донецьк-Україна» - футбольні фанати об`єдналися в ім`я миру в країні. ФОТО

Динамо Київ 16 Березня, 13:51
Фанати запорізького «Металурга» та донецького «Шахтаря» провели спільну ходу, метою якої було показати, що Україна - єдина країна.

«Запорiжжя-Донецьк-Україна» - таке послання несли фанати двох футбольних команд під час ходи. Молоді хлопці йшли з прапорами України і Військово-морського флоту України, співали державний гімн і скандували різні патріотичні гасла.

Всього в марші єдності взяли участь близько 100 осіб. Вони пройшли від футбольного поля в школі Металурга на вулиці 12 квітня до стадіону «Славутич-арена».

- Сьогодні ми провели товариську гру «Матч єдності» з фанатами донецького «Шахтаря», -

каже учасник ходи, фанат запорізької команди Максим

. - Таким чином ми проявляємо свою громадянську позицію з приводу ситуації в країні. Ідея народилася одночасно і у донецьких фанатів, і у нас.

Марш підтримували перехожі і автомобілісти. У відповідь на знакову кричалку «Слава Україні» запорожці відповідали «Героям слава!».

Сьогодні о 17:00 відбудеться перша гра весняного сезону між запорізьким «Металургом» і донецьким «Шахтарем».