«Запорiжжя-Донецьк-Україна» - таке послання несли фанати двох футбольних команд під час ходи. Молоді хлопці йшли з прапорами України і Військово-морського флоту України, співали державний гімн і скандували різні патріотичні гасла.
Всього в марші єдності взяли участь близько 100 осіб. Вони пройшли від футбольного поля в школі Металурга на вулиці 12 квітня до стадіону «Славутич-арена».
- Сьогодні ми провели товариську гру «Матч єдності» з фанатами донецького «Шахтаря», - каже учасник ходи, фанат запорізької команди Максим
Марш підтримували перехожі і автомобілісти. У відповідь на знакову кричалку «Слава Україні» запорожці відповідали «Героям слава!».
Сьогодні о 17:00 відбудеться перша гра весняного сезону між запорізьким «Металургом» і донецьким «Шахтарем».