Леоненко: Пенальті був чистий.
Денисов: Ну а мені здалося, що фол був не в штрафній, а на лінії.
Вацко: Так, факт в тому, що порушення було, а арбітр це проігнорував.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Леоненко: Пенальті був чистий.
Денисов: Ну а мені здалося, що фол був не в штрафній, а на лінії.
Вацко: Так, факт в тому, що порушення було, а арбітр це проігнорував.